Поиск по этому блогу

Klark651

Loading...

вторник, 18 августа 2015 г.

Následovníci Gaidar v boji o podavače

 Putin poslal liberální vláda černý puntíkNovinky Newsland: Putin poslal liberální vláda černá metkuShestoy Gajdar Forum bylo groteskní a mechový. Reproduktory na něj nejvíce liberální ruské liberálové byli směšné a nedostatečné. Za prvé nedostatečné pochopení postojů k Gaidar. V době extrémně negativní postoj k němu, aby předložila svou představu o tom, šok terapie případu buď hloupý, nebo dokonce zrádný. Natolik, že analytik Chernyakhovsky musel říct: "propaganda z myšlenek, které průvodcem Gajdar, by měly být zakázány, jako podpora rasové nenávisti je elitářský teorie: ať přežijí ti, kteří jsou bohatší, a ti, kteří nejsou postaveny - nechat zemřít hladem. ".

Co dělal politolog, aby tak silné tvrzení? Myslím si, že v první řadě šílenství premiéra, který stál v čele davu toptateley není zarostlou stezku pro Gaidar, který mluvil vzájemně vylučují. Medveděv mluví o nahrazování dovozu, a že nejsme chystá zavřít svět. Jak můžete kombinovat industrializaci země a její otevřenosti? To je nesmysl. Svět nemá příklady tohoto. A neměla by být tady mluvit o politické otevřenosti - ne formátu fóra. Další více. Nebudeme vytvářet mobilizační ekonomiku. Také? Rusko vyhlásilo válku, a je v plném proudu, a my se nebudeme mobilizovat své síly se bránit? To není premiér. To nemístné ženich. V němž se uvádí, že nebudeme opustit své mezinárodní závazky. Co mohu říci, v tomto případě o mistral, kdy Západ zlomené dlouhodobé a střednědobé smlouvy na poskytování úvěrů na ruských bank a podniků. Jaký druh otevřenosti v těchto okolností, říká Medveděv, i když západní politici a podnikatelé říkají, že nejvhodnější reakcí na to - moratorium na platby na zahraničních závazků.
    
Z pastýře a ovce nejsou pozadu. Takže ministr financí Siluanov nabízí k vyřešení problému zvyšování daní. Ale počkejte. Pokud 4.prosince Putin, mluví do Federálního shromáždění, prohlásil na zajištění stabilního prostředí pro podnikání, tak kdo je jeho ministr, který jen měsíc poté, co to říká pravý opak. Hunter ruské ekonomiky s fiskální Siluanova pistolí lovec se připojí k finanční pistole Nabiullina, zabíjet své měnové kulky.
    
V době, kdy byl Peter poctěn Gajdar (smích, nicméně, to bylo, když západní vůdci se zúčastnil fórum na ministra Monaka, který se setkal Medveděv) se konal v Moskvě další fórum - "rally" civilní síly s názvem "Stát a občanská společnost: Spolupráce pro rozvoj ", která se konala s podporou veřejné komory Ruské federace. Hlavním tématem fóra bylo slogan - ". Dost platit za zničení jejich vlastní zemi" Bylo to o různých nevládních organizací, z nichž mnohé jsou provádějící anti-ruské aktivity podaří získat peníze od státu.
    
Fórum přišel Putin. Opatření je jasně demonstrativní, jasně naznačuje, který hodlá spoléhat Putina. Příslib je dán - I společnost, já jsem proti liberálů ve vládě.
    
Slíbil podporu právně a finančně nevládní organizace zabývající se společenských aktivit, Putin řekl, ty nevládní organizace, které se zabývají v politické činnosti: "Když mluvíme o nevládní organizace pracující v politické sféře, myslím, že by to mělo být činnost, která si klade za cíl oslovit národní úkoly, jako například zlepšovat politický systém, soudnictví, systém vymáhání práva. Advocacy jistě. Nemůžeme a nesmí být použit v řešení partyzánského problémů, nebo je sám podstata neziskové organizace je ztracena. Otázka boje o moc s opozicí by měly být vyřešeny v úrovni mezi strany. "
 
Kromě toho, Putin za cíl regionální vůdce, aby věnovaly velkou pozornost nevládním organizacím ve svých regionech v kontextu - co? Kde? kdy?
 
Shrnul práci fóra veřejné-Ural (ahoj Tagil) Sergey Kolyasnikov:. "Nevládní organizace se musí vypořádat se sociálními aktivitami, není politika Často se ukáže, že jsou stále miliony dolarů, a pak stát peníze pracovat proti naší zemi separaci nevládních organizací v sociální činnost. , přínos pro ně, finanční podpůrná opatření jsou nesmírně důležité. Oni jsou nyní, ale v této otázce je třeba dát věci do pořádku, protože oni jsou [podpůrná opatření], jsou často velmi odlišné nevládní organizace. "Vladimir Rostov

Комментариев нет:

Отправить комментарий