Поиск по этому блогу

Klark651

Loading...

пятница, 21 августа 2015 г.

Manévry získat peníze z peněženky občanů

 Díky nové daně!
Rostoucí náklady na elektřinu, plyn a inženýrských sítí, nebude vyšší než průměrnou míru inflace, ale daň z nemovitostí vzroste o několik časů

 
2.1.2015, 19:04 | Alex TopalovV novém roce, motorové palivo, elektřina, plyn a komunální tradičně roste. A pokud sazby vzrostou až od třetího čtvrtletí, cena benzínu se zvýší v průběhu celého roku. Kromě toho orgány připravily "dar" vlastníky - změní modelový výpočet daně, a to výrazně zvýší.2015 Očekává se, že se uskuteční ve znamení hospodářské krize. Ruská populace se očekává, že růst výdajů na nejdůležitější články. Jedním z nejcitlivějších otázek - cena pohonných hmot, který v naší zemi je stále dražší, a to i uprostřed klesající ceny ropy se zhroutil téměř dvakrát.
Benzín


Na konci listopadu, místopředseda vlády Arkadij Dvorkoviče řekl, že z důvodu daňového manévru v ropném průmyslu bude cena benzínu a nafty v roce 2015 růst o 6-10%. Daňové manévr zahrnuje snížení vývozního cla na ropu, která bude vyrovnána postupným zvýšením daně z těžby ropy (Met). Dříve odborníci varují na trhu s pohonnými hmotami, které kvůli manévru bude více ropy do zahraničí, zatímco výrobní náklady se zvýší, a proto, zvýšení ceny ropných produktů. Výkonný ředitel Moskva sdružení paliva Grigory Sergienko řekl "Gazeta. Ru », že růst cen pohonných hmot v příštím roce nepřesáhne míru inflace (se odhaduje na 9,1%).
 
Nicméně, vedoucí analytického společnosti malými písmeny Vitaly Kryukov se domnívá, žezvýšení cen benzínu v průběhu příštího roku bude činit 10-15%, a to navzdory nízké ceny akcií ropy. To je způsobeno zvýšením spotřební daně z paliv, a co je nejdůležitější - zákaz používání paliva "Euro-3" (v příštím roce, motoristé budou muset používat standardní paliva nesmí být nižší než E4, což není dost -.. "Gazeta Ru»). Vzhledem k palivové směsi klesne velké množství benzinu, které budou tlačit ceny nahoru.Podle IAC "Cortez" v polovině prosince (od 15. do 19.), průměr pro ruskou maloobchodní cenu benzínu AI-80 byl 30,18 rublů. na litr, AI-92 - 32.8 rublů, AI-95. -. 35,37 rublů, diesel - 34,56 rublů. na litr. Tak, průměrný nárůst cen pohonných hmot o 10-15% znamenal zvýšení cen pohonných hmot o cca 3 - 5 rublů. na litr.Elektřina a plynPlatit vyšší sazbu nemají od 1. ledna, a v létě. Federální tarifní službou "Gazeta.ru" řekl, že průměrný nárůst ceny elektřiny v druhé polovině roku 2015 je plánován na 8,5%.Nyní se počet obyvatel platí za elektřinu v sazeb stanovených dne 1. července 2014 do 1. července 2015. Šíření tarifů je velmi široká: od 205-206 policajt. za kWh (minimální a maximální tarifní pro region) v Dagestánu, na 726-727 policajt. kWh v Čukotce autonomní okruh. Pro Moskevské oblasti má sazby ve výši $ 417 až 418 kopecks, do Moskvy. - 467-468 policistu. 
S první poloviny cen 2015 porostou. Tarify Dagestan stále nejnižší v zemi, ale vzroste na 220-224 policajt. za kWh, nebo 8,5%. Nejvyšší míra bude opět v tomto regionu Čukotce, zvýší na 780-781 kopecks., Nebo o 7,4%. Moskevské oblasti bude platit za 448-454 policajta. za kWh, bude růst cen činit 8%. Pro Moskvu, v druhé polovině roku 2015 stanoven tarifů 502-508 kopecks., Vyšší provozní a 8%.Mimochodem, v některých oblastech používá tzv společenskou normu pro spotřebu elektřiny.V Trans-Bajkal a Krasnojarsku, Vladimir, Nižnij Novgorod, Orel a Rostov regiony spotřebitelé platí za nižší cenu, pokud je spotřeba energie na osobu nepřekročí určitou částku (v závislosti na regionu). Ale pokud dojde k překročení této částky, o zvyšování cel, bar je nastaven regionální orgány.Zatímco projekt je považován za "pilot", ale již dříve diskutována možnost sotsnormu rozšířit do všech regionů v zemi.Pokud jde o plyn, tam FTS tarify pro obyvatelstvo neurčuje, ale stanoví pouze maximální velkoobchodní ceny. "Rozhodnutí o nové velkoobchodní rámce by měla být přijata v prvním čtvrtletí roku 2015 - je mluvený v FTS. - Předpokládá se, že růst bude v průměru 7,5%. " Kdo je nejvyšší cena za plyn je nastavena na severním Kavkaze, Stavropol, Krasnodar a Rostov regiony - 3231 rublů. za 1 tisíc. metrů krychlových. Nejnižší - v Jamalskon Nenets autonomní okruh (2.228 rub.). V moskevské oblasti (as, mimochodem, v mnoha centrálních oblastech) velkoobchodních cen, až 3187 rublů. za 1 tisíc. metrů krychlových.UtilityReprezentativní Minstroitelstva a bydlení řekl: "Gazeta.ru", že celkové platby za veřejné služby, v průměru "zjevně nepřekračuje míru inflace."


  
Federální tarifní Service uvedl, že voda bude růst ceny v průměru o 10,5%, tepla - o 8,5%. Nicméně pouze index FTS nastaví limit zvýšit stávající tarify a specifické tarify stanovené krajských úřadů. Mimochodem, omezující kódy mohou být změněny, v případě, že region je poskytnout zdůvodnění.Voda je nejdražší v Tver, Vologda a Jaroslavl oblastech, kde tempa růstu v druhé polovině roku 2015 je naplánováno na 14,9%. Cena za metr krychlový studené vody se zvýší v těchto regionech o 3,65 rublů., 3.95 rub. a 2.7 rublů. v tomto pořadí. V Moskvě v roce 2014, se počet obyvatel platí za jeden metr krychlový vody na 28,4 rublů. Od druhé poloviny roku 2015, aby tuto cenu budou použity na index 110,6% (to znamená, že voda bude růst ceny o 10,6%), bude cena za metr krychlový vzroste na 31,4 rublů.Maximální výše tarifu pro FST teplé vody neindexuje jeho regionální orgány stanoveny na základě nákladů na studené vody a tepelné energie. Největší nárůst nákladů na tepelnou energii (14%) se očekává, že v tomto regionu Belgorod. Náklady na 1 Gcal tepla se zvýší asi o sto osmdesát jedna rublů. a bude kolem 1473 rublů. Například pro vytápění jednopokojový byt v centrální oblasti v zimě, že vyžaduje asi 0,5 GCal. V moskevské oblasti teplo zvýší ceny o 7,8%, aktuální rychlost v Moskvě v roce 1720.9 rublů. 1 Gcal poroste asi o 134 rublů. a bude asi 1850 rublů.NemovitostiV roce 2015 zde bude představen nový model pro výpočet daně na osobní majetek. Nyní daň z nemovitosti bude vypočtena ne podle ZISZ (hodnota zásob), a to na základě katastrální hodnoty nemovitosti, která je blízko trhu. Maximální sazba daně pro objekty, jejichž katastrální hodnota nepřesahuje 300 milionů rublů., Protože většina byty v domě, bude 0,1%. Pokud je cena vyšší než daně z nemovitosti by mohla být až 2%, konečná sazba je stanovena Městské elektrárny."Doposud jen velmi málo lidí pochopit rozsah změn, - říká ředitel výzkumu Knight Frank Rusku a Společenství nezávislých států Olga Jaško. - Na konci roku 2015 můžeme očekávat masivní překvapení v důsledku zvýšení daně z nemovitosti v dobách ".Nicméně, tam jsou pozitivní aspekty. Jaško řekl, že za prvé, je osvobozen od příjemců daní a dávek (např, důchodci). Kromě toho, každý majitel nemovitosti má právo na tzv měkké 20 metrů čtverečních. m, které nebudou brát v úvahu při výpočtu daně. Jaško také upozorňuje napravit nerovnováhu, která existovala již dříve. "Výpočet hodnoty zásob je z velké části založen na stáří domu, kvůli tomu se ukázalo, aby majitelé bytů v novostavbě na okraji Moskvy, aby platit vyšší daně než stalinok majitelů" v centru města, - expert vysvětluje. - Nyní to není ".

Комментариев нет:

Отправить комментарий